top of page

Teslimat ve İade Koşulları

Teslimat:

Kredi kartından ödeme yapıldığı an veya banka havalesi www.tahalidogal.com hesabına ulaştığında sipariş geçerli sayılır. Kredi kartı veya banka havalesi bilgilerinin onayı alındıktan sonra, ürün stoklarda  mevcutsa sipariş kargo firmasına teslim edilir. Siparişin gönderilmesi ile ilgili bir problem olduğundawww.tahalidogal.com e-posta göndererek müşteriyi haberdar eder. Stokta bulunmayan ürünler bu e-postada belirtilir. Siparişler kargoya verilmeden, www.tahalidogal.com müşterinin kredi kartından çekilen tutarı kendi hesabına aktarmaz, sadece sistem gereği verilen sipariş tutarı kadar miktar müşterinin kredi kartında bloke olur.

Sipariş verilen ürünlerin teslimat süresi ürüne göre değişmekle birlikte ortalama 3 iş günüdür. Hatalı veya eksik teslimat durumunda (533) 377 78 83 numaralı telefondan veya iletişim linki aracılığıyla www.tahalidogal.com’a bilgi verilir. Teslimat, müşterinin belirttiği adresinde müşteriye, siparişte belirtilen kişiye ya da kimlik bilgisi kontrolü ile müşterinin birinci dereceden yakınına yapılır. Kimlik bilgilerinin veya teslimat adresinin yanlış girilmesinden kaynaklanan aksaklık ve sorunlardan müşteri sorumlu olacaktır.

Paket teslim alınırken kontrol edildiğinde, hasar olduğu görülürse, paket kabul edilmeyip kargo görevlisine tutanak tutturulur. Tutanak  e-posta yoluyla hasarla ilgili bir mesaj gönderilir. www.tahalidogal.com kargo firmasıyla irtibat kurarak, tutanakta hasar belirtilmişse,  paketin hasarsız olarak müşteriye tekrar gönderilmesini sağlar.

www.tahalidogal.com üzerinden sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisine gönderim yapılmaktadır.

15 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, faturasıyla birlikte(siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün) içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir.

İade Koşulları:

TTK'ya göre, gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Biz müşteri memnuniyeti politikamız gereği, eğer ürününüz henüz sevkiyata çıkmadı ise iptal işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

(533) 377 78 83 numaralı telefon aranarak ya da İletişim linki tıklanarak bir mesaj ile sipariş iptal edilebilir. Ödeme yapılmışsa ürünün bedeli, müşterinin kredi kartındaki bloke kaldırılarak ya da ödeme havale yolu ile yapılmış ise, ödemeyi yapan banka hesabına iade edilir. İptal talebinde müşterinin sipariş numarasını belirtmesi gerekir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından sipariş tutarı kadar para blokesinin yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığı andır. 3 iş günü içinde hesaba yansımayan banka havalesi ile yapılan siparişler geçersiz sayılmadan önce müşteriyle iletişime geçilir ve müşterinin görüşü alındıktan sonra ödeme yapılmazsa sipariş iptal edilir.

Teslimat sırasında üründe herhangi bir zarar olmuşsa kargo görevlisine tutanak tutturularak ürün teslim alınmamalıdır.

Teslimatı yapılan ürünlerin iade koşulları aşağıdaki gibidir;
1- Kargoda ambalajı bozulmuş, son kullanma tarihi geçmiş ürünleri iade edebilirsiniz.
2- İade etmek istediğiniz ürün karşılığında ister ürün bedeli kadar para iadesi, ister daha sonra kullanabilmek üzere para-puan, isterseniz de yeni ürün gönderimi yapılacaktır. 

Ürün iade edilirken, faturası ile birlikte geri gönderilmesi gerekir. İade etmek istediğiniz ürünleri, size gelen kargo şirketi aracılığı ile gönderdiğiniz takdirde, kargo ücreti alınmayacaktır. İade durumunda başka kargo şirketi kullanılırsa kargo bedeli ürünü satın alan müşteri tarafından karşılanır. İade edilen ürün www.tahalidogal.com’ a ulaştıktan sonra 7 gün içinde ürünün bedeli müşteriye iade edilir.

bottom of page